Ziņojumu dēlis

20.-31.maijs - - далее

2018./19.deju gada 34., 35. Nedēļas 20.-31.05

MĒS TO IZDARĪJĀM!IZCILI! NEATKĀRTOJAMI!

Filma TOP! Par rādīšanu- sekojiet ziņām!

Turpmākie , zināmie darbiņi:

ĶĪNIEŠI tā arī neatbrauca, bet var ierasties jebkad!VI, VII

08.06- Deju svētku modelēšanas koncerts Siguldā VI

14.-16.06- Festivāls Lietuva-IV    21.06 Jāņu koncerts- II, III

25.06-03.07-Armēnija  -festivāls-II, III

 Izmaiņas grafikā saistītas ar telpām un grupu noslogotību! SEKOT PEDAGOGU norādēm!

APGŪSTAM DEJU SVĒTKU DEJAS!-I, II, III, IV, V,VI, VII, VIII

Pirmd..20.05               304.t.                           310/

16.30-18.00- II gr.                                          16.30-17.30     X

18.00-19.30- IV                                             17.30-18.30     IX

                                                                        18.30-19.30     VIII    

Otrd.21.05                   304.t

16.30-18.00                 III

18.00-19.30                 V

 

Trešd.22.05                 304.t                            310.T

16.30-18.00                 II gr.                            16.30-17.30     X

17.30-19.30                 III                                17.30-18.30     IX

                                                                        18.30-19.30     VIII

Ceturtd.23.05.             304.t                            310.t

16.30.-18.00-   IV                                            16.00-17.30     VII

18.00-19.30-    V                                             17.30-19.00     VI

 

Piekt., sestd., svētd.- 24.-27.05 Ansamblis un Pedagogi ATPŪŠAS!jo pelnījuši!

 

Pirmd..27.05               304.                                         310.

16.00-17.30                 II                                 16.30-17.30     X

17.30-19.30                 I                                   17.30-18.30     IX

                                                                        18.30-19.30     VIII

Otrd.28.05                   304.

16.00-17.30                 IV

17.30-19.00                 III

19.00-20.30                 V

 

Trešd.  29.05               304.                                         310.

ATKLĀTĀS STUNDAS, FOTO!                             Sk.D

16.30                           X                                 16.30-18.00-    II

17.30                           IX                                18.00-19.00- Zaļā pļava VI

18.30                           VIII

Ceturtd. 30.05             304.                                         310.

16,00-17.30                 IV                                16.00-17.30     VII

17.30-19.00                 III                                17.30-19.00     VI

19.00-20.30                 V                    

 

 31.05, 01., 02.06- krājam spēkus lieliem darbiem!!!

Savākt kopā
13.-19.maijs - - далее

2018./19.deju gada 33. Nedēļa 13.-19.05

Kad rakstu šo- vēl JUBILEJAS KONCERTS nav nodejots….bet tāpat zinu, ka JŪS- MANI DEJOTĀJI- esiet LABĀKIE, ka JŪS- MŪSU PEDAGOGI –esiet VAROŠĀKIE, ka JŪS- MŪSU VECĀKI- esiet IZCILĀKIE ! TĀTAD- nevar neizdoties!!!MĒS TO IZDARĪSIM!KOPĀ!

…un sākas viss no gala:

Turpmākie , zināmie darbiņi:

20.05- koncertiņš ķīniešu delegācijai- VI, VII

18.05- Rotaļas koncerts- dejo I grupa (Tu kā, es kā un Uz dāldera danci griezu)

08.06- Deju svētku modelēšanas koncerts Siguldā VI

14.-16.06- Festivāls Lietuva-IV

21.06 Jāņu koncerts- II, III

25.06-03.07-Armēnija  -festivāls-II, III

STRĀDĀJAM / var būt izmaiņas/

I, II, III, IV – līdz 22.06    V, VI, VII- līdz 17.06         VIII, IX, X-līdz 31.05                ATSĀKAM –IX PRIEKŠĀ DEJU svētki

 

Pirmd..13.05               304.t.                           310.

18.00 - 19.30-   I gr.     

 

14.05- BRĪVS VISIEM!

 

Trešd.15.05                 304.t

18.00-19.30     I gr.

 

Ceturtd.16.05.             304.t                            310.t

IZŅEM TĒRPUS KONCERTAM-VI, VII

16.30.-18.00-   VII

18.00-19.30-    VI

 

Piektd.17.05.

 

Sestd.18.0510.00-12.00 MAZSIETIŅŠ

No 13.00- I grupa- Koncerts VEF KP

 

Svētd.19.05 – BRĪVI….BAUDĀM DZĪVI!

NO 20.05- atsākas parastais mēģinājumu garafiks!īpašas nodarbības būs Festivālu braucējeim!Sekot ziņām!

 

 

Savākt kopā
6.-12.maijs - - далее

2018./19.deju gada 32. Nedēļa 06.-12.05

KĀ dižais Rainis teicis:” LAIME nav atrodama bezdarbībā un mierā, bet KUSTĪBĀ un CENTĪBĀ

…un centīsimies BŪT LAIMĪGI!

Pirmd.06.07                304.t.                           310/

BRĪVS- joprojām!un nesakiet, ka neatpūšamies!                          

Otrd.07.05                   304.t                                                                           

16.00-17.30                 IV / piramīda!! , lampiņas, gājiens/                          

17.00-18.30                 +II        /gājiens/

18.00-19.30                 +III     /gājiens/

19.30-21.00                 V         /gājiens/

? 20.30-                       +Veterāni, ?MR

Trešd.  08.05               304.T                                       310.T.

16.00-17.30                 VII                              16.30-17.30     X

17,00-18.00                 +VI                              17.30-18.30     IX

18.00-19.30                 I                                   18,30-19.30     VIII

Ceturtd.09.05.             304.t                            310.t

MĒĢINĀJUMI pēc VAJADZĪBAS,Sekot PEDAGOGU NORĀDĪJUMIEM!

 

Piektd.10.05                304.    SKATUVE 16.00-23.00

ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS PILNOS TĒRPOS/ ar baltām KONCERTA blūzēm un krekliem! NETIEK LIETOTAS TRENIŅTĒRPA AUGŠAS!!!/ APAVI! FRIZŪRAS! ATRIBŪTI/ par tiem atbild atiecīgās grupas dejotāji!/

16.oo- Par zaļu pat vēl zaļāks IV, V

         - Mājās eju II, IV
16.20- Saulīte bagāta , Nav gana III
16.45 - Draudzības svīta II, III, V

GATAVI IZGĀJIENAM!: 17.15-II, III, IV, V, VI, VII, I

17.30-.-19.00   -KONCERTA II daļa/ skat.programmu/-X, IX,VIII gr.gatavi 18.30

GATAVI IZGĀJIENAM 19.09-KONCERTA I daļa

19.15- 21.00    Koncerta I daļa / X, IX ,VIII pēc sava numura brīvi

21.00-23.00- mēģina P-ĒC VAJADZĪBAS, pēc REŽISORA NORĀDES!

Sestd.11.0510.00-12.00 MAZSIETIŅŠ

12,00-15.00- PĒC VAJADZĪBAS-I

 

Svētd.12.05 DAILES TEĀTRIS- var būt precizējumi

IERODAS laicīgi , pie dežuranta atzīmējas, Grupu atbildīgie ATBILD par grupai norādīto telpu kārtību! Sakarā ar IEROBEŽOTĀM ģērbtuvju iespējām Lūgums, KATRAM ieņemt TIKAI VIENU VIETU!!!Mēģinājums notiek PILNOS TĒRPOS ar rezerves baltām blūzēm un krekliem/ TAS IR BŪTISKI GAISMU UZSTĀDĪŠANAI/.Uzturēties TIKAI SAVĀS ĢĒRBTUVĒS!UZ SKATUVES ierasties Atbildīgo PAVADĪBĀ.MĒĢINĀJUMA un KONCERTA LAIKĀ uz skatuves ATRODAS  TIKAI DIVU SEKOJOŠU NUMURU DEJOTĀJI/ tas attiecas arī uz Manu Rotaļu un Rotaļu!!/

 

12.30-14.00- II daļas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS/ X, IX, VIIIgatavi- 13.30!/

14.15-15,30- I daļas ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS/ X, IX, VIII-brīvi ap15.00 Vecāki nodrošina BĒRNIEM ATPŪTU, IZiešanu svaigā gaisā utmldz.Uzturēšanās teātra telpās NAV VĒLAMAS!

Savākt kopā
29.aprilis- 6.maijs - - далее

2018./19.deju gada 31. Nedēļa 29.04-06.05

Nu ko tur vairs skaitīt…tepat jau klāt IR!

Pirmd.29.04                304.t.                           SKATUVE no 16.00                                     

16.00-17.00                 IX                                16.00-17.00     -IV,IIM

17.00-18.30                 II/ tēli,fināls sk.I/        17.00-17.30     -I m

18.30-20.30                 V/ fināls, sk.R/            17.30-21.00     I/ vieni+veter./

                                                                        20.00-23.00- MR, R, veterāni/arī Līgo                                                                                                          

Otrd.30.04                   304.t                                                                           

16.00-17.00                 IV / fināls, sk.M/                                            

17.00-18.00                 III / fināls , sk.J/        

18.00-19.00                 X+I gr./ 4 p, 2 m/

19.00-20.00                 VIII

 

Trešd.  01.05               304.T                                       310.T.

16.00  I – Trakā polka - 8 pāri 

16.30 I - visi

 

 

Ceturtd.02.05.             304.t                            310.t

16.00-17.00                 IV                                                       

17.00-18.00                 III                                            17.00-18.00     VII/ rozā/

18.00-19.00                 VI+VII

19.00-20.30                 V

20.30…??VETERĀNI

 

Piektd.03.05                304.

16.00-16.45                 IX

16.45-17.30                 X+I/ 4 pāri+2 meitas/

17.30- 20.00                I / pa dejām/

 

Sestd.04.05                  SKATUVE- 10.00-22.00

            10.00-11.00  Mazsietiņš

            11.00-12.30- koncerta I daļa PILNOS TĒRPOS/ bez blūzēm/

            12.30-13.00 FINĀLS             -TĒRPOS

            13.00-15.00     Koncerta II daļa PILNOS TĒRPOS

 

Svētd.05., 06.05- VAJADZĒTU UZKRĀT SPĒKUS, kas strādājuši!                    

 

 

IEVĒRĪBAI!!ZINĀŠANAI! jau  zināmie SKATUVES MĒĢINĀJUMI!

 

       ***** 10.05 pl.10.00-23.00/ ģenerālmēģinājums, tērpos/

 

Savākt kopā
22.-28.aprilis - - далее

2018./19.deju gada 30. Nedēļa 22.-28,04

TICU, ka VISI pavasara gaisu sasmēlušies, augstu izšūpojušies, oliņas saēdušies…

PALDIES par 18.04 mēģinājumuVISIEM- dejotājiem , pedagogiem,vecākiem!Daudz un labi pastrādājām! Un tomēr… vēlreiz un , ceru, ka pēdējo reizi man jāatgadina patiesība, ka SASTĀVUS DEJĀM liek TIKAI  PEDAGOGI pēc dejotāju piemērotības un ansambļa vajadzības.

 

Pirmd.22.04                304.t.                           SKATUVE no 19.30                         

17.30-18.30                 III                   19.30-20.15     X +4p I+Madara B,Laura L

18.30-19.30                 II, IV                           20.15   IX                                                                                                       

Otrd.23.04                   304.t                                                                           

IZŅEM TĒRPUS X, IX, VIII

16.30-17.30                 X +I 4P                                              

17.30-18.30                 IX                               

18.30-19.30                 VIII/Rausis/

19.00-20.30                 +VII/ rausis/

19.30-20.30                 +VI/ GANI, ROZĀ

18.30 – gatavība TĒRPOS III gr. V.Salaka JUBILEJAS KONCERTS!

 

Trešd.  24.04               304.T                                       310.T.

IZŅEM TĒPUS         II, I

16.00-17.15                 II,                                ```        16.30-17.45     X+I 4p

17.15-18.00                 IM                                           17.45-18.45     IX

18.00-21.00                 I visi>>>>                            18.45-19.30-   VIII

 

Ceturtd.25.04              304.t                            310.t

Izņem TĒRPUS IV, III, V, VI, VII

16.00-17.30                 IV                                            16.00-18.30     VII

17.30-19.00                 III                                           17.00-19.00     +VI

19.00-20.30                 V

20.30…??VETERĀNI

Piektd.26.04                304.t

16.00-17.00         II meitas +IV meitas- Čigānmeitas 

17.00-20.00                 I

 

Sestd.27.04 10.00-12.00  Mazsietiņš

                        12.00-15.00- pēc vajadzības

Svētd.28.04                 skatuve no 10-22.00

Mēģinājuma kārtība UZ SKATUVES/ laiki var “ nobīdīties”

MĒĢINĀM daļējos TĒRPOS- svārki, bikses, vestes, APAVI!

GRUPU atbildīgie uzved dejotājus , atbild par dejotāju uzvedību uz skatuves, zālē un ģērbtuvēs.

GRUPA var atstāt mēģinājumu TIKAI pēc saskaņošanas ar sk.B

I grupai mēģinājums uz skatuves trenniņtērpos

10.30-11.00      I grupas meitenes 

11.00-12.00     Visa I grupa

12.00-12.45- / pēc programmas/ I daļa-

*Zelta Sietiņš /ar sietiem/- I, PASACIŅA-I,X,AICINĀJUMS-?

*BANĀNS- IX             *RAUSIS- VIII, VII

*SIENĀŽU BALLE   IV     *PĻAVAS FRIZĒŠANA-I

*SNIKERS         *SALDUMU IMPERIJA-II, VI, VII, VIII

 

13.00-13.45- / Fināla mēģinājums/

*KLIBĀ POLKA- V             *ĶISTGALA POLKA-veterāni

*ROZĀ POLKA- VII, VI    *LATVJU POLKA- R

*KREICBURGAS POLKA- MR _+ veterānes    *TRAKĀ POLKA        -I

*PLAUKSTIŅPOLKA    -X/ 3 pāri / IX   *SITIENIŅI-VI, VII, VIII

*rindas kārtībā uzdejo sk.ROBERTS+V   , sk.MAIRITA+IV

sk.JANA+III, sk.INGA+II, sk.DACE+I, sk.BAIBA+pārējie

 

14.00-14.45-

*NAUDU SĒT-?I         *SAULĪTE-III   *UZ DĀLDERA-I

*VILCIŅ ,BRĀLĪT   IV     *NAV GANA-III         PĒRKONĪTS-II

*LĪGO       -V, MR, R

===========================kafijas un čuru pauze

 

15.15-16.00        *DRAUDZĪBAS LOKĀ       II, III, V, VI, VII/ 4 p/

?*UCIŅDANČI-MS            *MĀJĀS EJU- II, IV  *LULLE-I.+veter.

*ZVAIGŽŅU SEGA   -I       *CIK ZAĻI MĒS        -V, IV

16.15-17.00   *GANIŅI-VI, VII   *TRĪS RINĶĪŠUS -II,III   

 *?JUMIS- I / divi sastāvi/  *ČIGĀNA MEITIŅA-II, IV

17.00-22.00- JA VĒL IR SPĒKS un GRIBĒŠANA var turpināt  MĒĢINĀT NEGATAVOS?!!!NUMURUS! TO IZLEMJ PEDAGOGI! PALDIES PAR IZTURĪBU!!!

 

 

 

 

Savākt kopā

OKTOBRIS

21.oktobris pl 17.oo     Koncertprogramma “ ATMIŅAS  par… PIRMIEM 20. DEJU SVĒTKIEM un PERU” VEF Lielā zāle

20.,21., 28. oktobris 11.oo13.oo, 15.oo Spīķeri ,29. oktobris 11.oo Dzintaru koncertzāle-     Sprīdītis  VI

27.oktobris pl 14.oo            Eiropiāde- II, III, Ziemeļblāzamas k/n

 

NOVEMBRIS

17.,18.,19. novembris Deju uzvedums „Abas malas”, V, Arēna Rīga

18.novembris  Svētku koncerts Daugavpilī, I, IV

23.novembris Svīta "Draudzības lokā" II, III, IV, VI,VII, Prezidenta pils 

 

DECEMBRIS

5.-9.decembris  Šveice, Cīrihe, I, V

14.15. decembris Festivāls Lietuva, Alytus

16.,21. decembris „Saldumu impērija”

 

JANVĀRIS

6.janvāris uzstāšanās Baleta asociācijas pasākumā, Mazā Ģilde (Ķīnieši, Picikato)

19.janvāris uzstāšānās Ordeņa brālības pasākumā

 

FEBRUĀRIS

3.februāris Uzstāšanās Baleta asociācijas rīkotajā koncertā (VI ?) 

10. februāris II jubilejas koncerts, Veterāni un ansamblis, VEF k/p

 

APRILIS

2.-5. aprilis Deju skates Skolēnu Deju svētkiem- I, II, III, IV, V, VI, VII

 

MAIJS

12. maijs III jubilejas koncerts, Ansamblis, Dailes teātris

Savākt kopā
Mūsu 60. sezona!!! - - далее

SĀKOT AR 17.SEPTEMBRI SĀKAM STRĀDĀT! Grafiks tepat zemāk!

JAUNO  DALĪBNIEKU UZŅEMŠANA VISĀS GRUPĀS.

28.septembris

17.oo 3-5 gadīgie

18.oo 6-17 gadi

 

 

GATAVOJAMIES!

*21.oktobris- Atmiņas..... (I  – VII grupas)

*ŠVEICE –decembra pirmā puse- II?, VI?

 

PLĀNOTIE REGULĀRIE MĒĢINĀJUMI.

Pirmdiena, trešdiena.

16.oo- 17.3o  baltie                                                     16.3o- jaunie

17.30- 19.3o dzelteni-lillā- zaļi                                   17.3o bijušie X

                                                                                    18.3o bijušie IX

 

Otrdiena, ceturtdiena

16.oo- 17.3o  dzeltenie                                               16.3o- 18.oo  bijušie VIII

17.3o- 19.oo oranžie                                                   18.oo-19.3o rozā

19.oo-20.3o  zilie

 

Katrai grupa 1-2x mēnesī nodarbības piektdien, sestdien.

Piektdiena.

16.oo- 20.oo

Sestdiena.

12.oo-15.oo

Savākt kopā

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Tiekamies jau rīt @Dailesteatris ! https://t.co/jt0R5BECO5

Varam ar lepnumu paziņot, ka VISAS ansambļa grupas deju skatē ir ieguvušas AUGSTĀKO pakāpi! Lepojamies, priecājamies, mīlam! ❤️

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija