Ziņojumu dēlis

TĒRPI KONCERTAM “ ATMIŅAS par....” 21.10 VEF KP

 

I grupa

*VASARA un VIRŠI ZIED- M- jaunie svārki, īsās blūze, pastalas ar īszeķi

Z- linu pusbikses, zilie krekli, pastalas ar īszeķi

*CĪRULI’TIS MAZPUTNIŅŠ- 8Z- kā  VASARĀ

*VISI CIEMA SUŅI RĒJA- 10-12P

M-Zaļā Alūksne, pelēkās vestes, vainagi, kurpes

z-baltās bikses, brūni raibās vestes, kurpes, valnītis, lakatiņš

*AI, ZAĻĀ BIRZTALIŅA- 8P

M-jaunie dreļļu svārki, zaļās vai raibās jaciņas, ziedu vainagi, kurpes

Z- baltās bikses, šatierētās vestes, kurpes, valnītis

*PĒRKOŅDĒLI-8P

M-sarkanstrīpainie svārki, sarkanās jaciņas, vainagi, kurpes

Z- baltās bikses, sarkanrūtainās somu vestes, zābaki

*PAŽARNIEKI 9P

M-kā Deju svētkos

Z- melnās bikses/ ja var pārvilkt/, puķotās vestes, lakatiņi, cepures, kurpes

*ŽEPERIS AULEKSIJS-8P

M- Latgales dažādie brunči, priekšauti, ja var pārvilkt- blūzes, vainagi, kurpes

Z- pelēki rūtainās vestes

*CŪKAS DRIĶOS- 16P

M- 1.sastāvs- sarkanstrīpainie svārki, raibie priekšauti un lakati, ?pastalas

2.sastāvs- balti zilie svārki, linu priekšauti, balti raibie lakati

Z- baltas bikses, siksnas, lakatiņi- ?pastalas ar valnīti, vai kurpes

*ŠŪPOLES- 10-12 P- kā iepriekš dejots

 

II, III, V, VI, VII grupa- DRAUDZĪBAS SVĪTA- kā deju svētkos

! jaunajiem dalībniekiem- lūgums  tērpu izskatu un vajadzības skaidrot pie savu grupu Atbildīgajiem un tērpu pārzines Evijas

*ŠŪPOLES- kā iepriekš dejots

 

IV  grupa

*CĪRULĪTIS MAZPUTNIŅŠ- kā Deju svētkos

*BĀRA BĒRNI- 8P

M- jaunie rūtainie svārki, linu vestes, pastalas ar īszeķi

z- pusbikses, zalī rūtainās vestes, pastalas ar īszeķi

*DARI TĀ, DARI ŠITĀ-8P

M-ALSUNGA  ar jaunām jaciņām, pastalas

Z- pusbikses, jaunās vestes, lakatiņi, pastalas ar īszeķi

*AMPEĻDANCIS-6P

M-dažādi Latgales brunči, vestes, ziedu vainagi, pastalas ar puszeķi

Z- pusbikses, kādas spilgtākas vestes, pastalas

*CIK ZAĻI MĒS- ? 14-16M, 12 Z

Visiem Operas svētku kombinezoni ar dažādu krāsu T- krekliem no noliktavas. Vieglas kedas, M- mati zirgastēs ar dažādi krāsu lentām

 

I daļas dejām IX, VIII, VII, VI  grupām un SOLISTIEM – VISS kā 03.06 KONCERTĀ.

Savākt kopā
22.-28. oktobris - - далее

2018./19.Deju gada 6.dejojošā nedēļa 22.-28.10

JAU viens  šīgada labs darbiņš PADARĪTS! PALDIES VISIEM- lieliem un maziem, jauniem un ne tik jauniem! Jāuzkrāj spēki nākamiem darbiem – tāpēc….

Pirmd.22.10               304                              310.

            16.30-17.30     X/ jaunie/211/

 

.Otrd.   23.10               304.                             211.

VISIEM BRĪVDIENAS? BRĪVDIENAS!!

                       

 Trešd.24.10               304.                             310.

            JOPROJĀM BRĪVDIENAS!

                                   

-Ceturtd.25.10             304.t                            310.T

            UN ATKAL BRĪVDIENAS!!

 

Piektd.26.10               304.t.

17.00-17.45                 X

18.00-19.30-                II, III- pilnos Tērpos/ bez blūzēm/ Eiropiādes programma

 

Sestd.27.10                  304,     10.00-12.00 Mazsietiņš

 Abas malas- V – Ķīpsalas halle

9.oo-11.oo Līgo, Deju svētki

11.oo-14.oo Meitenes pionieres.

ZIEMEĻBLĀZMAS KP-

pl.13.00 ierodas II, III.Deju apavos uz skatuves- 13.35,

Gatavība koncertam- pl.14.00!!

 

Svētd. 28.10 

Abas malas- V – Ķīpsalas halle

13.oo-17.oo Uzveduma caurlaide

19.oo-20.3o Uzveduma atradīšana .

SPĪĶEROS-

11.00. un  13.00  Sprīdiītis –SASTĀVS tiks saskaņots atsevišķi!

 

UZMANĪBAI! IEGAUMĒŠANAI! AR PIRMDIENU- 29.10 SĀKAM JAUNI DARBA CĒLIENU  AR JAUNĀM PROGRAMMĀM.NEATSLĀBSTAM!

Sprīdīšiem- 29.10 pl.11.00 DZINTARU KONCERTZĀLE/sastāvu paziņos/

!!!V gr.- 17., 18., 19.11- Arēna

I, IV- - 18.11- DAUGAVPILS

Draudzības svītai- 23.11 ? Prezidenta pils

05.-09.12- I, V- ŠVEICE

13.-14.12- I gr. LIETUVA

SALDUMU IMPERIJA- 15., 21.12

10.02- II jubilejas concerts AR JAUNU PROGRAMMU!U-H!TIK IZTURĒT!

 

 

Savākt kopā

TĒRPI  SPRĪDĪŠIEM VI grupa 2 sastāvi pa 4 pāri.

 

IZŅEM- 16.10.

 

M-vecā Augšzeme / dažādas krāsas/ uz lencēm no krūtīm, linu krekli, pastalas ar īsu baltu zeķi, dažādas frizūras/ kādai var būt vainags/

Z- zaļganās pusbikses ar lenci, linu krekli , ganu tarbas, pastalas ar īszeķi

 

 

EIROPIĀDES koncerts ZIEMEĻBLĀZMĀ 27.10

 

IZŅEM  18.10

 

II gr.

 

LATIŅ LEC- 8P

M-Saulīšu svārki, vestes, īšās blūzes, Latgales vainagi, pastalas , pusgara zeķe

Z- baltas bikses, dzelteni rūtainās vestes, lakatiņi, pastalas, valnītis

 

JĀTNIECIŅA DĒLIŅŠ BIJU- 7Z, 14M?

M- pusei Saulīšu svārki, pusei- Bebrenes,zaļās jaciņas, ziedu vainagi, kājas- kā iepriekš

Z- nomaina vestes- ? Aloja ?vai sarkani šatierētās

 

III grupa

 

KAS KAITĒJA MAN DZĪVOT- 9 P

M- Dundagas svārki,  vestes, Skrundas vainagi ,pastalas, puszeķes

Z- baltās bikses, Dundagas vestes, valnītis, lakatiņš, pastalas

 

RAUSIS- M- Brūni rūtotie svārki, vestes, pītie vainagi/ brūni dzelteni/ pastalas,

Z- nomaina vestes- ? sirsniņu, pastalas

Savākt kopā
15.- 21.oktobris - - далее

2018./19.Deju gada 5.dejojošā nedēļa 15.-21.10

Esam strādājuši TIKAI 5 nedēļas un JAU LIELAIS RUDENS ATSKAITES KONCERTS!

ESAM TAČU LIELI MALAČI!!! TĀ TURPINĀT!

 

Pirmd.15.10               304                              310.

 

16.00-17.30                 II                                        16.30-17.15     X/ jaunie/211/

17,30-18.30                 I/pažarnieki                      17.30-19.00     VII / VIRŠI/

18.30-19.30  I+VII/ virši.apsveikumi                    18.30-19.30   VIII/211/

 

.Otrd.   16.10               304.                             211.

IZNĒM TĒRPUS  “Sprīdīši”- VI

16.00-17.30     IV gr.  /Daugavpils progr./     16.00-17.30     VII/ 6/

17.30-19.00     III gr.                                      17.30-19.30     VI - nu protams VI / 8/

19.00-20.30     V gr.

                       

 Trešd.17.10               304.                             310.

 

 16.30-18.15                IV Z                            16.30-17.30     X

17.30-18.15                 +I Z                             17.30-18.30     IX

18.15-19.30                 I                                   18.30-19.30     VIII

                                   

-Ceturtd.18.10             304.t                            310.T

IZnEM TĒRPUS EIROPIĀDEI II, III

16.00-16.30                 VII M / Māmiņas/

 17.00-19.00                III ,II                           16.30-17.30     VII - VISI

19.00-20.30                 V                                 17.30-19.00     VI

20.30-21.15                 AMPEĻDANCIS- MR+IV, V

 

Piektd.19.10               304.t.

14.30 SPĪĶERU koncertzālē VI- abi sastāvi- 1. un vienīgais KOPĒĢINĀJUMS

 

Sestd.20.10                  304,     10.00-12.00 Mazsietiņš

SPĪĶEROS 11.00, 13.00., 15.00- SPRĪDĪTIS- I sastāvs

 

Svētd. 21.10

SPĪĶEROS- 11.00., 13.00, 15.00- Sprīdi’tis –II sastāvs

VEF- 10.00-11.00- I+VII / VASARA un VIRŠI/

11.00-13.00- Koncerta otrās daļas  MĒĢINĀJUMS  TĒRPOS- I, IV, MR

IERAŠANĀS UZ KONCERTU

“DRAUDZĪBAS LOKS”/ treniņtērpos, apavos/ UZ SKATUVES-15.45!!!

“ZAĻĀ PĻAVA”  VI, VII, VIII apavos- UZ SKATUVES- 16.10, tiek saliktas arī pārējās dejas!

IX grupa pl. 16.30 TĒRPOS uz SKATUVES!

17.00- sākas KONCERYS! LAI MUMS LABI IZDODAS!!1 

Savākt kopā
8.-14.oktobris - - далее

2018./19.Deju gada 4.dejojošā nedēļa 08.-14.10

Vasaras  ATMIŅU koncerts pēc 14 dienām!!!

VĒL+* VI grupai / divu sastāvu variantā koncerti- 20.,21., 28.,29.10 “Sprīdītis”

+*Eiropiādes skate Ziemeļblāzma 27.10 pl.14.00- II, III

*+18.11 svētku concerts Daugavpilī-I, IV

Pirmd.08.10               304                              310.

IZŅEM TĒRPUS- II,I, IX, VIII

16.00-17.30                 II                                 16.30-17.15     X/ jaunie/206.,207

17,30-19.30                 I                                   17.30-18.30     IX/6/

                                                                        18.30-19.30     VIII/206.,207

 

.Otrd.   09.10               304.                             211.

IZŅEM TĒRPUS- IV, III, VI, VII

16.00-17.00     IV gr./304.,307/                      16.00-17.00     VII/ 6/

17.00-18.00     III gr./308.,305/                      17.00-18.00     VI/ 8/

18.00VISI ANSAMBĻ PEDAGOGI  TIEK LŪGTI UZ RD TUSIŅU!

                       

 Trešd.10.10               304.                             310.

SKATUVE NO 16.00-21.00 MĒĢINĀJUMS TĒRPOS,APAVOS!!!

 16.00-17.15    KONCERTA I daļa/ bez I/                             16.30-17.30     X

17.15-18.00     Draudzības svīta-II, III, V, VI, VII

18.00-18.30     Bērnības šūpoles        I, II, III, V, IX

18.30-20.30     Koncerta II daļa, Vasara-I,IV

20.30               Grupu ATBILDĪGO vecāku sapulcīte

                                   

-Ceturtd.11.10             304.t                            310

17.30-19.00                 III                                16.00-17.30     VII

19.00-20.30                 V                                 17.30-19.00     VI

20.30-21.15 Ampeļdancis IV puiši un Beatrise, V meitas

Piektd.12.10               304.t.

16.00-17.00                 VI-Sprīdītis/ 2 sasta’vi/

17.00-19.00                 V / šveices programma/

18.30-20.00                 I /Šveices programma/

 

Sestd.13.10                  304,    

10.00-12.00 Mazsietiņš

ĶĪPSALA- ABAS MALAS- 11.15 -14.00-visi  14.00-15.00-zēni    17.00-18.30-meitas

 

Svētd. 14.10                SKATUVE no 19.30-22.30 LAI IZTURĀM!!!

ĶĪPSALA-Abas malas- 9.00-11.00-visi         11.00-12.30- tikai zēni

VEF KP 21.10 KONCERTA ĢENERĀLMĒĢIS.PILNOS TĒRPOS!!

17.30 Rācenis

18.oo Virši zied- VII + I

19.30-20.45                 Idaļa , .20.15- Vasara- I+ Virši VII

20.45-21,15                 ŠŪPOLES, Draudzības lokā

21.15-22.30                 II daļa/ bez šūpolēm/

Savākt kopā

Koncertprogramma “ ATMIŅAS  par… PIRMIEM 20. DEJU SVĒTKIEM un PERU…” 21.10 PLKST.17.00 VEF Lielā zāle

I DAĻA

1.*PERU iespaidi- dejiski un mutiski                        I grupa

VII grupas  svinīga UZŅEMŠANA- I+VII

2.*SĒNES                                                      IX

3.*TURKU MARŠS                                       VIII

4.*ĶĪNIEŠU LELLES                                  VI, VII M

            TEKSTS

5.* RĀCENIS                                                            solistu sastāvs

            TEKSTS

6,*JAUNIE CELTNIEKI                             VI

7.*MAZĀS MĀMIŅAS                                 solistu sastāvs

8.*TREJMEITIŅAS                                     VM

            TEKSTS

9.*ČIKS                                                                      VII, VI

10,*ZAĻĀ PĻAVA                                        VIII, VII, VI

 

II daļa

1.*DARAUDZĪBAS LOKĀ                          II, III, V, VI, VII

2.*CĪRULĪTIS MAZPUTNIŅŠ                   I, IV Z

Intervija  ar TĒRAUDIEM

3.*VISI CIEMA SUŅI RĒJA/ kolāža/         I

4.*BĀRA BĒRNU GANU DZIESMA         IV

5.*AI, ZAĻĀ BIRZTALIŅA                         I

6.* dejo MANA ROTAĻA

7.*PĒRKOŅDĒLI                                         I

8.*PAŽARNIEKU VALSIS                          I

9.*DARI TĀ, DARI SITĀ                             IV

10.*ŽEPERIS AULEKSIJS                         I

11.*AMPEĻDANCIS                                                IV+MR

            Intervijas ar ģimenēm

12.*CŪKAS DRIĶOS                                   I/ 2 sastāvi

13.* dejo MANA ROTAĻA

14.*CIK ZAĻI MĒS                                      IV

15.*BĒRNĪBAS ŠŪPOLES-                        I, II, III, V, IX

 

Savākt kopā
1.-7.oktobris - - далее

2018./19.Deju gada 3.dejojošā nedēļa 01.-07.10

Līdz mūsu rudens Atskaites koncertam TIKAI 21 diena!!!VAI savam mīļākajam/ vai arī stingrākajam/ SKOLOTĀJAM  jau biļeti UZDĀVINĀJI?! DARI TO, un jūti dāvināšanas prieku!

VĒL+* VI grupai / vairāku sastāvu variantā gatavoties koncertiem- 20.,21., 28.,29.10 “Sprīdīša” uzvedums.

*+18.11 svētku concerts Daugavpilī-I, IV

Pirmd.01.10               304                              310.

16.00-17.30                 II                                 16.30-17.15     X/ jaunie/206.,207

17,30-19.30                 I                                   17.30-18.30     IX/6/

                                                                        18.30-19.30     VIII/206.,207

.Otrd.   02.10               304.                             211.

16.00-17.30     IV gr./304.,307/                      16.30-18.00     VII/ 6/

17.30-19.00     III gr./308.,305/                      18.00-19.30     VI/ 8/

19.00-20.30     V gr,. /m-6, z-307/                  

 

Trešd.  03.10               304.                             310.

 16.00-17.30                II                                 16.30-17.30     X

17.30-19.30                 I                                   17.30-18.30     IX

                                                                        18.30-19.30     VIII

-Ceturtd.04.10             304.t                            310

SKATUVE pl. 16.00-20.30.

16.30-18.00                 IV / visas savas koncerta dejas/                                 

18.00-19.30- DRAUDZĪBAS svīta-II, III, V, VI, VII/ solo

19.00-19.30                 VII/ 304/ n0 19.30-20.30=  / uz skatuves savas dejas/arī ČIKS+VI

Piektd.05.10               304.t.

GATAVOJAMIES LIELAJAI VĒLĒŠANU DIENAI!

 

Sestd.06.10                  SKATUVE 10.00-15.00

10.00-12.00     DRAUDZĪBAS  svīta- II, III, V, VI, VII / solo/+šūpoles pa grupām

12.00-13.00     VI, VII- atsevišķās dejas  13.00-13.30- +VIII/ zaļā pļava/

13.30-15.00     IX, VIII dejas

 

 Svētd. 07.10               SKATUVE no 17.00-20.00

17.00-18.00                 IV/ koncerta dejas/

18.00-18.30                 IV+I zēni- Cīruli’tis

18.30-20.00                 I – visi

IEVĒRĪBAI!! 10.10- 16.00-21.00 UZ SKATUVES 21.10 KONCERTA CAURLAIDE/ 16.00-18.00- KONCERTA I daļa, 18.00-21.00- II daļa

!!! 14.10- no 19.30- KONCERTA ĢENERĀLMĒĢINĀJUMS- tērpos!!!

Savākt kopā

OKTOBRIS

21.oktobris pl 17.oo     Koncertprogramma “ ATMIŅAS  par… PIRMIEM 20. DEJU SVĒTKIEM un PERU” VEF Lielā zāle

20.,21., 28. oktobris 11.oo13.oo, 15.oo Spīķeri ,29. oktobris 11.oo Dzintaru koncertzāle-     Sprīdītis  VI

27.oktobris pl 14.oo            Eiropiāde- II, III, Ziemeļblāzamas k/n

 

NOVEMBRIS

17.,18.,19. novembris Deju uzvedums „Abas malas”, V, Arēna Rīga

18.novembris  Svētku koncerts Daugavpilī, I, IV

23.novembris Svīta "Draudzības lokā" II, III, IV, VI,VII, Prezidenta pils 

 

DECEMBRIS

5.-9.decembris  Šveice, Cīrihe, I, V

16.,21. decembris „Saldumu impērija”

 

JANVĀRIS

12. janvāris Kuldīga I

 

FEBRUĀRIS

10. februāris II jubilejas koncerts, Veterāni un ansamblis, VEF k/p

 

APRILIS

2.-5. aprilis Deju skates Skolēnu Deju svētkiem- I, II, III, IV, V, VI, VII

 

MAIJS

12. maijs III jubilejas koncerts, Ansamblis, Dailes teātris

Savākt kopā
Mūsu 60. sezona!!! - - далее

SĀKOT AR 17.SEPTEMBRI SĀKAM STRĀDĀT! Grafiks tepat zemāk!

JAUNO  DALĪBNIEKU UZŅEMŠANA VISĀS GRUPĀS.

28.septembris

17.oo 3-5 gadīgie

18.oo 6-17 gadi

 

 

GATAVOJAMIES!

*21.oktobris- Atmiņas..... (I  – VII grupas)

*ŠVEICE –decembra pirmā puse- II?, VI?

 

PLĀNOTIE REGULĀRIE MĒĢINĀJUMI.

Pirmdiena, trešdiena.

16.oo- 17.3o  baltie                                                     16.3o- jaunie

17.30- 19.3o dzelteni-lillā- zaļi                                   17.3o bijušie X

                                                                                    18.3o bijušie IX

 

Otrdiena, ceturtdiena

16.oo- 17.3o  dzeltenie                                               16.3o- 18.oo  bijušie VIII

17.3o- 19.oo oranžie                                                   18.oo-19.3o rozā

19.oo-20.3o  zilie

 

Katrai grupa 1-2x mēnesī nodarbības piektdien, sestdien.

Piektdiena.

16.oo- 20.oo

Sestdiena.

12.oo-15.oo

Savākt kopā

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Sietiņbērn, mums jātiekas! https://t.co/JH0R8iO0HG

Ja nu palaidi garām, tad šeit ir apskatāmas skaistas bildes no mūsu svētdienas atmiņu koncerta - https://t.co/YVNsENAMSx ☀️

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija