VIENOTI DAŽĀDĪBĀ!!!


Notice: Undefined index: category in /2/home/tda-ftp/coreFiles/modules/writings/views/writing.php on line 8

VIENOTI DAŽĀDĪBĀ

Šis Eiropas Savienības moto vēsta, ka 28 Eiropas valstu iedzīvotāji apvienojoties ir izveidojuši Savienību , kurā dzīvojot viņi strādā mieram un labklājībai , vienlaikus bagātinoties no dažādām kultūrām, valodām un tradīcijām.

Kopš 2004.gada 1.maija arī Latvija ir pilntiesīga Eiropas Savienības valsts. Baudām tās labumus un labvēlību, brīžam pieciešam – neērtības. Ko īsti zinām par visām pagaidām vēl 28 valstīm un tautām? Ko gribam uzzināt? Kā skan katras tautas mūzika un dziesmas, kādi  soļi likti latviešu , poļu vai grieķu deju pamatā, cik krāšņi brunči un dīvainas galvassegas ir spāņu un franču meitenēm?

Lai atbildētu uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem Tautas deju ansamblis “ Zelta Sietinš’” un vokālais ansamblis “ Momo” ir sagatavojuši aizraujošu , krāsainu divdaļīgu koncertu “ Latvijas bērni izdejo un izdzied Eiropu”, kuru jau 12.martā parādīs Cēsu koncertzālē un 18.03 Latgales vēstniecībā Gors. Maijā vēl sekos koncerti Daugavpilī un Rīgā. Uzvedums tapis ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā materiālu atbalstu, apmaksājot  radošos procesus, reklāmas materiālus un ceļa izdevumus. Gatavojoties koncertiem arī dejotāji un dziedātāji paši ir pamatīgāk iepazinušies ar dažādu Eiropas tautu daiļradi, gatavojuši esejas par viņu dzīvesveidu un parašām, meklējuši vizuālos materiālus .Koncerta dienās ar tiem tiks iepazīstināti  skatītāji un  arī viņi  tiek aicināti jau iepriekš apgūt zināšanas par Eiropas Savienību, lai varētu atbildēt uz koncerta vadītāju –aktrises Annas Šteinas un TV sejas Kaspara Ozoliņa āķīgajiem jautājumiem, tā nopelnot dažādas balvas. Vienosimies uzziņas priekā !

 

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Mazo dejotāju festivāls “Dzigucs”. Tiekamies ! https://t.co/wmaKRLx47s

Mūsu 1., 4., 5. grupa ir ieradušies pirmajā koncertā Briselē, skolā Woluwe-Saint-Lambert! Cītīgi gatavojamies konce… https://t.co/SRpxrzrChq

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija