Ziņojumu dēlis

TĒRPI 05.05 KONCERTAM “NO ROTAĻAS LĪDZ DEJAI”

IZŅEM- I gr.-27.04, II gr. Pirms 28.04 mēģinājuma  m- no 16.30, Z- no 19.00, III , IV, V VI, VII- 26.04, X, IX, VIII- 25.04

I gr. PASACIŅA- 8P

M- zaļie Priekules svāŗki, blūzes ar īu roku, jostas, ?frizūras- ziedi? , pastalas

Z- jaunie Zemgale tērpi, kurpes, puszeķes, lakatiņi

II gr.- m- TRĪS MĀSIŅAS-12-16g

Saulīšu vai balti zielie svārki, vestes, ziedu vainagi, pastalas

III gr.- JOSTU POLKA-10P

M- Dundagas svārki, vestes, Skrundas vainagi, pastalas

Z- pusgarās pelēkas bikses, sarkani šatierētās vestes, puszeķes, pastalas, lakatiņi

IV gr.m-  TRĪS MĀSIŅAS- 12-16

Skrundas tērpi, ziedu vainagi, pastala

V grupa- MĀTE TEICA JANCĪTIM- 12-14P

M-Augsžeme +Cesvaine ar vestēm, sietie vainagi, pastalas

Z- jaunie tērpi, lakatiņi, patalas

VI gr, m- TRĪS MĀSIŅAS-12-14

Dažādā Latgale, ziedu vainagi, pastalas

VII gr. KARUSELIS-10 P

M-strīpainie svārki, uz lencēm?, sietie vainagi, pastalas

Z- linu pusbikses, vestes, pastalas

VIII gr,- KARUSELIS –10 p

M- strīpainie brunči ? uz lencēm, sietie vainagi, pastalas

Z- linu pusbikses, vestes, lakatiņi, pastalas

IX gr. –LĀCĪTI- 12-14P

M- linu gaišie svārki ar sarkanu uzšuvi, blūzes, frizūras- kliņģeri ar dzelteni+brūnu lentu pāri, pastalas, baltās vilnas īszeķes

Z- bēša tērpi ar spārniņiem, pastalas, lakatiņi, baltas vilnas īszeķes

X gr,- AI, BĒRNIŅI- 19 M, 14 Z

M- rūtainie Krustpils svārki, blūzes, pastalas- divas biželes ar diedziņiem, vilnas īszeķes

Z- īsās biksītes?, pastalas ,lakatiņi, vilnas īszeķes

 

06.05

I, II gr,VISTA UN GAILIS- 16P

M- balti sarkanstrīpotie sv;arku, sarkanas vestes, pītie sarkanie vainagi, pastalas

Z-baltās bikses, sarkanās samta  +? Vestes, pastalas, valnītis, sarkani lakatiņi

 

TREJDEVIŅI -16 P

I gr.m- 4- Abrene, vainagi, kurpes 4- Zemgale, vainagi kurpe

Z- melnas bikses, šatierētās vestes, kurpes, lakatiņi

II gr.M- 4- zaļā Alūksne , vainagi, kurpes 4- Nīcas ar pelēkām vetēm, vainagi, kurpes

Z- melna bikses, tumšās vestes ar ziediem, kurpes, lakatiņi

 

JA ĪSTI nepatiks šis salikums, domāsim meitām citu variantu.

Savākt kopā
23.-29.aprilis - - Lasīt vairāk

2017./18. Deju gada 33. dejojošā nedēļa 23.-29.04

Pašlaik vēl ir pārliecība, ka pagājušā-“trakā” nedēļa ir pagājusi VEIKSMĪGI! VISS- turpinās!NĀK MAIJS- turamies

 

Pirmd.23.04                304t.                                        310.

16.00-17.30                 II                                 16.30-17.30-    X                    

                                                                        17.30-18.30     IX

                                                                        18.30-19.30     VIII

Sakarā ar sakariem un  labi nostrādātu pagājušo nedēļu I grupai mēģinājums atcelts!! Toties trešdien nekādu atrunu, mēģinājums VISIEM!!

                       

Otrd.24.04                   304.                                         211.t.

16.00-17.30                 IV                                16.30-18.00     VII

17.30-19.00                 III                                18.00-19.30     VI

19.00-20.30                 V                    

 

 Trešd. 25.04               304.T.                                      310.T.

16.00-18.00                 III/ TĒLI- ar režisori/16.30-17.30      X                    

18.00-19.30                 I                                   17.30-18.30     IX                  

18.30-19.30     VIII

 

 Ceturtd.26.04            304.T                                       310.T

16.00- 17.30                IV                                16.30-17.30-    VII

17.30- 19.00                III                                 17.30-19.00    VI

19.00-20.30                 V

 

Piektd.27.04

16.30-17.30                 VIII/Marmelāde/

17.30-18.30                 VII /Tracis/

18.30-20.00                 I / pasaciņa/

 

Sestd.28 .04                 304.                

10.00- 12.00                Mazsietiņš

SKATUVES MĒĢINĀJUMS- 05.,06.KONCERTIEM! - I, II, III, IV m, V, VI m VII, VIII, IX !!!!  VAI BIĻETES JAU IEGĀDĀJIETIES!?

MĒĢINĀJUMS TĒRPOS!!

17.00-18.30- LĀCĪTIS/IX/ , JANCĪTIS/ V/, TRĪS MĀSIŅAS / II, IV, VIM/, KARUSELIS/ VIII, VII/

18.30-19.30- JOSTU POLKA/ III/, PASACIŅA-I, FINĀLS-I, III, V, VII

19.30-21.00- I, II / TREJDEVIŅI, GAIĻI +VISTAS/

 

Svētd.29.04  VARĒTU SAKOPT DĀRZUS!?

 

ATKĀRTOTA  INFORMĀCIJA

03.05- 7.00- IZBRAUCAM uz Viesīti! Eiropa MŪS SAPRATĪS!

            18.00-21.00- SKATUVES mēģis- X, IX, VIII, VII+ kā atbrauc PĀRĒJIE

05., 06.05- KONCERTI

07.05 -16.00-20.30 SKATUVES MĒĢINĀJUMS- “SALDUMU IMPĒRIJAI!

08.05- 10.00 un 14.00 Eiropa- VEF

17.30-20.00- SALDUMU IMPERIJA-ģenerālmēģiS-IX, VIII, VII, VI, III

18.,19.05- STARPTAUTISKS Festivāls Paņevēžā- V, VI!

Savākt kopā
16.-22.aprilis - - Lasīt vairāk

2017./18. Deju gada 32. dejojošā nedēļa 16.04-22.04

PIENĀKUSI nedēļa, kurā  MĒS PARĀDĪSIM –*CIK VIESMĪLĪGI  SAIMNIEKI MĒS ESAM! *KĀ MĀKAM “ SAVĀKTIES” UZ NEPAREDZĒTĀM SITUĀCIJĀM* KĀ MĀKAM DRAUDZĒTIES!PALDIES TIEM, kas GRIB un SAPROT!

Pirmd.16.04                304t.                                        310.

16.00-17.30                 II                     Izmaiņa!!16.30-17.30-VII                

17.30-19.30                 I                                   17.30-18.30     IX

                                                                        18.30-19.30     VIII                

Otrd.17.04                   304.                                         211.t.

17.00-18.00                 IV /Ratiņš-304.t/ + III zēni/ pēc norādes/

18.00-18.30                 ĶĒmu uzbrukums- V+III/ solo/

No 18.30/ ja atbrīvojas/ ? SKATUVE –PILNOS TĒRPOS, APAVOS, FRIZŪRĀS

18.30-19.30                 Gaiļa saime-III, IX,  Ratiņš-IV          ĶēmiIII, V-+Lidojums

19.45-20.30                 21.04 koncerts programmas kārtībā

*Dālderis -I Latiņš –III, Bagātais- VI, Dienas maksa-V, Nav gana-II, Kaut man-I

FINĀLS- 3 dejotāji no katras grupas!

VĒLREIZ- 20.00 grupu ATBILDĪGO tikšanās par 21.04Lūgums BŪT VISIEM!!

 

 Trešd. 18.04               304.T.                                      310.T.

17.00-19.30                 II+I                             16.30-17.30     X                    

06.05 programma/                                          17.30-18.30     IX                  

18.30-19.30     VIII

 Ceturtd.19.04            304.T                                       310.T

16.00- 17.30                IV                                16.30-17.30-    VII

17.30- 19.00                III                                 17.30-19.00    VI

19.00-20.30                 V

 

Piektd.20.04

MĒĢINĀJUMI pēc VAJADZĪBAS! ZIŅOS ATSEVIŠĶI!

 

Sestd.21 .04                

Dienas kārtība: I, V, II, III gr.=atb.pedagogi sagaida grupas pie VEF KP-9.30-10.00.Pavada- daļu uz Nac.biblioteku, daļu uz Rotaļlaukumu

IV, VI- sagaida savas grupas pie Rotaļlaukuma 9.30-10.00

No 12.30-14.40- MĒĢINĀJUMI un ĒŠANANA pēc norādītiem laikiem

15.00- prologa, fināla, uznācienu MĒĢINĀJUMS VISĀM GRUPĀM - (no katras grupas 3 dejotāji)

15.45- Zelta Sietiņa programmas mēģinājums- I, II, III, IV, V, VI grupas

17.00-19.00- KONCERTS.ATCINĀTI VISI DRAUGI, RADI,PAZIŅAS!par brīvu!

19.19-21.00- vestibilā- I, II, III, IV+ VIESI

            Kamerzālē- V, VI+ VIESI

Svētd.22.04 PŪŠAMIES , šo to svinam!

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA- 28.04 16.00-20.30/ laiki tiks sadalīti/SKATUVES mēģis- 05.,06.05 koncertiem     !!

03.05- 7.00- IZBRAUCAM uz Viesīti! Eiropa MŪS SAPRATĪS!

            18.00-21.00- SKATUVES mēģis- X, IX, VIII, VII+ kā atbrauc PĀRĒJIE

05., 06.05- KONCERTI

08.05- 10.00 un 14.00 Eiropa- VEF

17.30-20.00- SALDUMU IMPERIJA-ģenerālmēģiS-IX, VIII, VII, VI, III

Savākt kopā
Ģērbšanās telpas. - - Lasīt vairāk

TELPAS 28.02 un 04.03, kā arī koncertiem- 05.03

I gr.m-103., Z- kabatā

II GR,m-104., Z- kabatā

III gr. M-307., Z- pagrabs, nr.6

IV gr. M- 206. Z- pagrabs nr.6

V gr.- M- 105. Z- 207

VI gr.- pagrabs.

 05.03 vakara mēģinājumam priekš 19.03 koncerta,

IX, VIII gr.pagr.6

X gr.206

VII gr.- 308

I, III, IV M - 103., 104.

I z- kabata

III, IV Z- 307.t

V M-105, z- 207.

Savākt kopā

“ LATVIJAS BĒRNI IZDEJO un IZDZIED EIROPU”

Koncertuzvedums  divās daļās 2018.gada     05.03   VEF Kultūras pilī       pl.11.00/64. vsk./

                                                                                                                        Pl.14.00 Teikas vsk.   

                                                                        22.03   Limbažu KN               pl.13.00

                                                                        24.03  Talsu KN                     pl.16.00

                                                                        28.03 Jelgavas KN                 pl.18.00

                                                                        03.05 Viesīte KP                     pl.14.00

                                                                        08.05 VEF KP  pL.11.00Pļavenieku sākumsk., 45.vsk.

                                                                                                                        Pl.14.00 Juglas vsk.

 

                        Koncertā piedalās                   TDA “ ZELTA SIETIŅŠ”

                                                                        Mākslinieciskā vadītāja BAIBA ŠTEINA

                                                           

                                                                        Vokālais ansamblis “ MOMO”

                                                                        Vadītāja DAGNIJA KRAVALE

                                                           

                        Koncertu vada            ANNA ŠTEINA un KASPARS OZOLIŅŠ

 

I daļa

                 

BALTIJAS valstis

 

1.KAS KAITĒJA MAN DZĪVOT- Daces Adviljones horeogrāfija, Raimonda Paula mūzika

           

2 JAUTRĀ POLKA- lietuviešu deja, Jurģa Linģa horeogrāfija, tautas mūzika

 

 3.”PUUJAAL MATSI POLKA “- igauņu deja- Agnes Kuurikoff-Herman horeogrāfija, tautas mūzika

 

BALTIJAS JŪRAS VALSTIS

 

4. ,SOMU KADRIĻĻA            - tautas deja un mūzika,                       

 

5. ZVIEDRU ROTAĻDEJAS-  Janīnas Nurkas iestudējums, tautas mūzika  

 

6 . RUDENS DZIESMA- dāņu tautas  dziesma, Valda Zilvera apdarē                     

                                               

7. MEKLENBURGAS DEJU SVĪTA- vācu tautas deja un mūzika                

 

8.KRAKOVJAKS – poļu deja , Janīnas Nurkas horeogrāfija, tautas mūzika

 

AUSTRUMEIROPA

 

9.  UNGĀRU MEITEŅU DEJA- Daces Adviljones horeogrāfija., tautas mūzika,

 

10.BULGĀRU DEJA  -Audiones Līventāles horeogrāfija, tautas mūzika      

 

11.JAUTRAIS MARKO-   slovēņu  dziesma , Valda Zilvera apdarē

                                               

12.DEJO, DEJO – čehu deja, Baibas Šteinas horeogrāfija, tautas mūzika   

 

13. RUMĀŅU DEJA- Gaļinas Liberes horeogrāfija, tautas mūzika 

 

14.SLOVĀKU DEJA  - tautas deja un mūzika          

 

                                                VIDUSEIROPA

 

15. JAUTRIE TRIJNIEKI- austriešu deja, Janīnas Martinsones horeogrāfija, tautas mūzika

                                                           

 

16 .DRAUDZĪBAS VILCIENS-.luksemburģiešu dziesma, Valda Zilvera apdarē

                                   

17.TUPELĪTES-  holandiešu deja –Veras Svetinskas horeogrāfija., tautas mūzika

 

18.DEJA AR SLOTĀM- beļģu bērnu rotaļa, tautas mūzika               

 

                              STARPBRĪDIS

 

II daļa

 

VIDUSJŪRAS ZEMES

 

1.MAZAIS TĀRPIŅŠ-kipriešu tautas dziesma, Valda Zilvera apdarē

 

2.SIRTAKI,grieķu deja- Ritas Spalvas horeogrāfija, Mikisa Teodorakisa mūzika     

 

3.BRAUCIENS UZ MALTU  - maltiešu tautas dziesma Valda Zilvera apdarē

 

4.TAURENĪŠA DZIESMA – horvātu tautas  dziesma Valda Zilvera apdarē

                                   

5.TARANTELLA – itāļu deja, Aijas Baumanes horeogrāfija, tautas mūzika

 

 

RIETUMEIROPA

                       

 

6.FRANČU BĒRNU ROTAĻAS- Baibas Šteinas iestudējums, Māra Ivanova mūzika                      

 

7.ĪRU DEJA-Rūtas Kapustaites horeogrāfija, tautas mūzika dejo 

           

8,MANS BONIJS IR AIZ OKEĀNA skotu dziesma Valda Zilvera apdarē

 

9.PORTUGĀĻU DEJAS- Baibas Šteinas iestudējums, tautas mūzika           

 

10.ARAGONAS HOTA-spāņu deja ,Daces Adviljones horeogrāfija, Mihaila Gļinkas mūzika

 

 

                        MĀJĀS LATVIJĀ

11.AUGA, AUGA RŪŽEŅA- latgaliešu tautas dziesma

                                                                       

12.MAZA MANA TĒVU ZEME-Jāņa Purviņa horeogrāfija., Raimonda Paula mūzika

 

13.VIENOTI DAŽĀDĪBĀ-      Ludviga van Bēthovena mūzika                     

 

 

            Koncertu sagatavoja- TDA “Zelta Sietiņš” horeogrāfi- pedagogi

                                    BAIBA ŠTEINA, DACE ADVILJONE, MAIRITA RAMZA, JANĪNA NURKA,

                                    IEVA JUNDZE, ROBERTS MUCIŅŠ, GINTS BAUMANIS

                        Koncertmeistare-VALENTĪNA POPOVA

                        Skaņu operators- JĀNIS LĀCIS

Ansambļa ‘Momo”pedagoģes-DAGNIJA KRAVALE, DACE KRAVALE, KRISTĪNE TOMIŅA-STAFECKA, ELĪNA SĒJA-BIRZAKA

                        Režisore             -DITA TORSTERE

            Par scenogrāfiju rūpējās- RITA MISSŪNE, EDVĪNS LIELTURKS

            Afišas dizains                   -IEVA VĪRIŅA

            Kostīmu meistare            - EVIJA BĒRZIŅA

           

 

Koncerts tapis ar EIROPAS KOMISIJAS pārstāvniecības Latvijā atbalstu

Īpaša pateicība par atsaucību Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā Preses un informācijas nodaļas darbiniecei KRISTĪNEI LIEPIŅAI

 

PALDIES “ Zelta Sietiņa” vecākiem, īpaši IEVAI BINDEMANEI, LAURAI VEGEREI, AGNESEI ŠTERNAI,INTAI ŠČEGEĻSKAI, EVIJAI BIRZTIŅAI, MAIJAI BRANTAI, LAURAI RUTKOVSKAI

 

PATEICAMIES –Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam

                             Rīgas Brīvostas pārvaldei

                            VEF Kultūras pilij

    SIA “Konti BUSS”

                                   

                        LAI MIERS UN PRIEKS VIENO PASAULI!

Savākt kopā
26.februāris- 4.marts - - Lasīt vairāk

2017./18. Deju gada 25. dejojošā nedēļa.-26.02-04.03

TURPINĀM- kalpot DEJAI…PLĀNI GRANDIOZI!!

Sekot pārmaiņām laikos un telpās!

Pirmd.26.02                304t.                                        310.

05.03 koncertiem izņem tērpus I un II grupa/TIEK LIKTI KONCERTU SASTĀVI!

16.00-18.001  II gr./ m-304., z-305/                           16.30-17.30     X / ģ.206.,207

18.00-19.30     I gr.m-307, z-308                                17.30-18.30     IX/ pagr.8/

                                                                                    18.3o-19.30 VIII

 

Otrd.27.02                   304.                                         211.t.

ANSAMBĻA VECĀKU PILNSAPULCE-PUSGADA PLĀNI! IECERES!

KAMERZĀLĒ- 18.00- X, IX, VIII, VII grupas 19.00-I, II, III, IV, V, VI grupas!

IZŅEMT tērpus koncertiem 05.03- III, IV, V, VI grupas.TIEK LIKTI SASTĀVI!

16.00-17.30                 IV / M-304, Z- 308/                16.30-18.00     VII/ pagr.8

17.30-19.00                 III / M-307., Nr.6/Z-305/        18.00-19.30     VI/ pag.8/

19.00-20.30                 V- / pagrabā Nr.6/

 

 Trešd. 28.02               304.T.                                      310.T.

16.30-21.30                 II  /M-304.,Z-305/                   16.30-17.30     X   / 206.,207/

17.00-21.30                 I/ m-307,z-308/ I meitas 17.00-+X- /šūpoles/

N0 17.30-18.30           I+VII grupa- divās zālēs- Rīga                      

NO 19.00-21.30 skatuve-DALĒJI TĒRPI, APAVI- EIROPAS koncerta caurlaide

I,II, III, IV, V, VI- ĢEŖBTUVES TIKS NORĀDĪTAS ATSEVIŠĶI!!!

                                                                                   

 Ceturtd.01.03             304.T                                       310.T.

16.00-17.30                 IV /M-304,Z-308/                  

 17.30-19.00                III/ M-307, Z-305/                  16.30-17.30     IX/pagr.6/

19.00-20.30                 V/M-304,Z-308                       17.30-19.00     VIII/ pag.8/

 

Piektd.02.03                304.t.

MĒĢINĀJUMI TIKS NOLIKTI ATKARĪBĀ NO GRUPU SAGATAVOTĪBAS KONCERTIEM! SEKOT ZIŅOJUMIEM!

 

 Sestd.03 .03               

9.00-12.00       Mazsietiņš

12.0-15.00       MĒĢINĀM pēc vajadzības!Kā būsim nedēļā strādājušu!?

 

Svētd.04.03  skatuve  

17.00- IV grupai (oranžie) MĒĢINĀJUMS

17.30 gatavība/ -20.30- EIROPAS koncertu ģenerālmēģinājums. PILNOS TĒRPOS/ bez blūzēm/ .ĢĒRBTUVES tiks norādītas 

 

SVARĪGA INFORMĀCIJA!

05.03- 11.00 un 14.00- Eiropas koncerti.GATAVĪBA- stundu pirms sākuma!

            18.00-20.30 SKATUVE- mēģinājums 19.03 KONCERTAM

18.00- IX, VIII, VII –Zaļā pļava       19.00-I, III, IV, VI, X-Šūpoles           19.30- Rīga-I, III, IV, V, VII

09.03-BALETA FESTIVĀLA atklāšana Stacijas laukums 17.00-I, II

12.03-17.03- strādās tikai X, IX, VIII un VII grupas!Skolēniem BRĪVLAIKS!

!! 19.03-16.30-18.00 SKATUVES ĢENERĀLMĒĢIS! PL.18.30-KONCERTS!  

Savākt kopā
ZINĀMIE DARBI - - Lasīt vairāk

ZINĀMIE DARBI un GRUPU REPERTUĀRS

-28.09-Koncerts Ķīņas delegācijai LIDO                  V. I

-14.10  ROTARI kluba pasākums                             VI

-29.10 Rēzekne, bērnu festivals “ Dzigucis”              VII, VIII gr.

NOVEMBRIS

-19.11  -VEF KP atklāšanas koncerts+ Momo- VII, VIII, IX,X

-20.11-VEF KP atklāšanas  BĒRNU kolektīvu KOPKONCERTS  I-IX

DECEMBRIS

-03.12- ATMIŅAS pa ASV    -I-IV+ Mana Rotaļa,Oglīte,Dzirkstelīte,Dzērve

-15.12.- Uzstāšanās Starptautiskā baleta festivālā -II, II, III, IV,V, VII

JANVĀRIS

13.01- Kuldīgas ballīte-I, II

14.01-  Ziemassvētki Zelta Sietiņam I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X . Ciemojas Jelgavas "Vēja zirdziņš"!!

20-22.01- Latvijas simtsgadei veltīts deju uzvedums "Abas malas"- Operas jaunā zāle- VI

FEBRUĀRIS

11.februāris uzstājas II un V grupas

17.februāris Ventspils I un II grupas

23.-25.02.- Deju svētku repertuāra  skates I, II, V

MARTS

5.03- Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu.-  VEF Rīga- I-VI grupas, 11.oo, 14.oo

19.marts koncerts VEF- I, II, III, IV, V, VI, VII

22.03 - Latvijas bērni izdzied un izejo Eiropu- I - VI -  Limbaži k/n

24.03 - Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu.- I - VI, - Talsi

28..03  - Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu. I - VI, - Jelgava, 17.3o

APRILIS

21.04- NOVADU Dižkoncerts- viss Ansamblis

MAIJS

2.?, 3.? 05.  -   ? "Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu. " - Viesīte? 

5.05 - Deju svīta "No rotaļas līdz dejai"- viss ansamblis- VEF

6.05- dejas "Gailis un vista", "Trejdeviņi tēvu zemē" II grupa
 
7.05- ? "Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu. " - Viesīte? 
 
8.05.- "Latvijas bērni izdzied un izdejo Eiropu. " VEF - 11.oo, 14.oo

13.05-+Momo-  uzvedums "Saldumu republika"- VEF-  X-VI

JŪNIJS

3.06 (vai 25.maijs) - Mazo dejotāju Pavasara koncerts ansambļa 60 gadu jubilejas ieskaņās '"60 soļi no bērnības" - X- VI

JŪLIJS

VI-VII- Republikāniskie Deju svētki

 

Savākt kopā

TĀTAD- strādājam jau VEF KP….NOTEIKUMI strikti!!!

Ieeja TIKAI PA DIENESTA DURVĪM! UZTURĒTIES TIKAI NORĀDĪTAJĀS ģērbtuvēs! Pa gaiteņiem , trepēm utt.NESKRAIDĪT!MAZAJĀS grupās katrs vecāks atbild par SAVU BĒRNU!!Vecākajās grupās KATRS ATBILD PAR SEVI!PATURU TIESĪBAS- “nesaprātīgos”palūgt ATSTĀT KULTŪRAS PILS- TELPAS!

 

REGULĀRO MĒĢINĀJUMU ģērbtuves:

Pirmdienas, trešdienas:

3.stāvs- II grupa- m- duša, Z- mazā telpa 305.

              I grupa   m- 307.telpa, Z- 307.t.elpa

2.stāvs- X grupa, virsdrēbes atstāj gaitenī uz pakaramiem!

          Draudzīgi sadala 206., 207.telpas/ neaizstikt spuldzītes, NESKRAIDĪT pa gaiteni! VECĀKI uzrauga savu un cita bērnu!

          IX grupa- PAGRABĀ!NR. NEZINĀMS?

          VIII grupa-sadala 206.,207.t,  skat.X gr.norādījumus!!

 

Otrdienas, ceturtdienas:

3.stāvs-IV grupa- m- duša, Z- 307.telpa

          III grupa –M- 308.telpa, Z- mazā ģērbtuve pie zāles

          V grupa- M- iet pa sānis kāpnēm Duša, Z- 307.telpa

          VII grupa- Pagrabs, nr. – nezināms

2.stāvs- VI grupa VECĀKIEM! ĪPAŠI uzraudzīt bērnus!!

VISAS VIRSDRĒBES gaitenī uz pakaramiem! Pirms ieiešanas ģērbtuvēs pārbaudīt to stāvokli! KATRA SALAUZTĀ LAMPA VAI Nosmērēts spogulis JĀATLĪDZINA par grupas līdzekļiem!!!

          M- 206.t.Z-207.T

Piektdienas un sestdienas- Telpas tiks norādītas ĪPAŠI!       

 

 

 

Savākt kopā

Seko mums Facebook:

“Zelta sietiņš” čivina:

Visi mīļi gaidīti jau šo sestdien! https://t.co/w3KFyeJYDY

Lieliskie 1. grupas dejotāji. Nodejots godam! https://t.co/jhE8aey6oh

“Zelta Sietiņš” kontakti

+371 67553883
+371 29495751


zeltasietins@inbox.lv

Zemitāna laukums 10-5, Rīga, LV 1006, Latvija

VEF Kultūras pils, Ropažu iela 1, Rīga, LV 1039, Latvija